Festival Metronom se posouvá, uskuteční se až v září


Organizátor festivalu Metronom, který se měl v červnu uskutečnit v Praze, oznámil, že akce bude až v září. Důvod je jasný, koronavirus. Přetiskujeme dopis od Davida Gaydečky v plném rozsahu.

Milí přátelé a příznivci hudby, v reakci na současnou situaci a nouzová opatření proti Covid-19 jsme se rozhodli posunout termín konání festivalu Metronome Prague. Nový termín: 17. až 19. září 2020, místo zůstává. Veškeré zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti. Možnost vrácení peněz bude nabízena od poloviny dubna do konce června 2020. Prosíme, zůstaňte s námi!

Vítáme všechna mimořádná opatření, která se dnes dějí. Zdraví a bezpečnost hudebních příznivců, umělců, členů organizačního týmu a dalších lidí, kteří jsou do realizace Metronome Prague zapojeni, jsou pro nás na prvním místě.

Na přípravu festivalu jsme již vynaložili mnoho úsilí a energie. Vyjednávali jsme se stovkami umělců, interpretů z ČR i ze světa. Připravovali jsme festival se spoustou komerčních partnerů i institucí v čele s hlavním městem Prahou. Pro rozšířený třídenní Metronome jsme nachystali zcela unikátní program. S novým termínem z něj vyroste pro všechny ještě magičtější zážitek.

Umyjte si ruce, nasaďte roušky a dávejte na sebe pozor.

Metronome a kouzlo hudby nic nezastaví!


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí