Explozemi překypující trailer ke snímku The Fate of the Furious je tu


Nadšenci do motorových vozidel, zpozorněte. Přinášíme vám novinku ze světa kinematografie. Jedná se o nejnovější trailer k chystanému snímku The Fate of the Furious (Rychle a Zběsile 8), v němž se vyskytuje až enormní množství nablýskaných sporťáků. Což má ovšem i stinnou stránku, jelikož je tvůrci filmu nechají všechny nemilosrdně explodovat.

Nicméně, v tom už Rychle a Zběsile spočívá. Výše uvedená tyranie není ta nejbláznivější věc s níž se v této ukázce setkáte – dále máme možnost střetnutí se s hlavní záporačkou Cipher, která hacknutím udělá ze skutečných aut své loutky. Vrchol všeho jsou pak záběry na ponorku, která střílí torpéda po kluzkém ledu, načež The Rock vyskočí z auta a snaží se je nasměrovat na nepřátelské jednotky. Zdá se tak, že nejnovější Rychle a Zběsile bude zároveň i doposud nejšílenější. Pokud nám nevěříte, přesvědčte se sami zhlédnutím níže uvedeného traileru. Snímek The Fate of the Furious v našich kinech můžeme očekávat již 13. dubna 2017.

foto: xautoworld.com, wired.com


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě