Exkluzivní fotky z natáčení klipu Bena Cristovaa: Porotce SuperStar si dal snowtrip do Rakouska

Ben Cristovao už delší dobu plánoval svůj “návrat” na svah s jasným cílem zažít adrenalin a zábavu, kterou si pamatuje z dob, kdy na snowboardu jezdil profesionálně a stal se vítězem Českého poháru 4×4 z roku 2007. Od té doby už dost let uteklo a poslední roky zaplňuje jeho čas z největší části jeho pěvecká kariéra.

Na sociálních sítích ho sledují statisíce lidí a povedlo se mu jako jedinému účastníkovi SuperStar vrátit do soutěže v roli jejího porotce. K tomu všemu navíc profesionálně zápasí v brazilském jiu jitsu a sbírá medaile napříč světem.

Už brzy!

Proto by asi pořádný snowtrip neměl šanci projít, kdyby ovšem nešlo o Bena. Jako parťáky s sebou vzahl dva přední jezdce Romana Dlauhého a Honzu Nečase a s crew LIP Production vyrazil koncem dubna do rakouského Ischglu, protože vydávat zimní klip v defacto létě je vlastně Benův styl.

Ischgl je jedno z největších rakouských středisek a top zázemí připravilo ty nelepší podmínky pro natáčení i mejdan. Výsledek uvidíte už brzy!

architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě