Šampionka Eva Samková si zpříjemňuje přípravu longboardovým závodem


Snowboardová královna Eva Samková se chystá na vrchol letošní sezony do Pchjončchangu. Letní suchou přípravu okoření longboardcrossovým závodem Red Bull Feel the Wheel v Benátkách nad Jizerou. Po dvouleté pauze se 17. června postaví na start speciálně upravené trati a bude se snažit obhájit předloňské vítězství.

Za necelý měsíc se do Benátek nad Jizerou sjede longboardová elita z celých Čech. V unikátním klání, ve kterém se kombinuje snowboardcross a jízda na „dlouhém prkně“, budou závodníci a závodnice bojovat o titul krále Red Bull Feel the Wheel. „Bude to stoprocentně veliký,“ slibuje duchovní otec celé akce biker Michal Maroši.

Eva Samková si disciplínou podobnou snowoardcrossu zpestřuje léto, než se vydá za sněhem do daleké Argentiny. „Strašně se těším. Mám to v Benátkách moc ráda a zvlášť teď je tam moc pěkně. Navíc jsme závod před dvěma lety vyhrála, a to jsem to na skatu nebo longboardu skoro vůbec neuměla. Teď už mám trochu víc naježděno,“ připomíná své vítězství.

Eva Samková ale nebude jedinou hvězdou prohánějící se na prkně po dráze. Společnost jí bude dělat její snowboardový tým. Samozřejmostí je také start autora jedinečného konceptu Michala Marošiho. Ten před dvěma lety skončil na třetí příčce a své umístění bude chtít v letošním ročníku určitě vylepšit. Skateboardové triky vymění v Benátkách za rychlost a pověstné pumpování několikanásobný mistr české republiky a jediný český vítěz světového poháru ve skateboardingu Maxim Habanec.


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga Trip Surf Trip Sea You House Banger.cz Yezede Neverdie.cz LV Print