Ektor zanedlouho vydává druhé pokračování desky Detektor. Kdo všechno se na ní objeví?

Když vydává desku nebo nový singl Ektor, nikdy se to neobejde bez pořádného poprasku. Od jeho posledního alba Detektor uběhl už rok, a singly jako Nejsou rádi a Prázdnej sex už naznačily, že se brzy můžeme těšit na druhé pokračování tohoto veleúspěšného releasu. 

ektor-web

FB Event křest Detektor 2 @ Sasazu

Detektor 2 už dostává velice jasný obrys, kromě prvních dvou singlů totiž známe i datum samotného křtu a hosty, které si Ektor pozval ke spolupráci. Ti se samozřejmě zároveň objeví na zmíněném koncertě v pražském SaSaZu už 27. února! A o kom je tedy konkrétně řeč?

Na mikrofonu své skills předvedou Rytmus, Ego, Separ, Strapo, James Cole a Marpo, tedy více než slušná sestava! Pro někoho bude možná překvapením také účast DJe Wiche, jenž má na desce celkem 4 zářezy. Více informací včetně dalšího videosinglu vám přineseme co nevidět, stay tuned!

detektor-web-flyer-2
architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě