Dvojnásobný běžecký zážitek. On představuje nový model


tenisky

Před devíti lety představila poprvé značka On běžeckému světu svou inovativní tlumící technologii CloudTec, založenou na systému dutých elementů neboli obláčků. Běžečtí nadšenci tak dostali zcela nový impuls, ambasadoři značky vyhrávali olympijské medaile a překonávali světové rekordy.

Je jedno, kolik vážíte

Horkou novinkou ve stáji švýcarských sportovních bot je nový model Cloudstratus, určený těm nejnáročnějším běžcům. Unikátní dvojitý CloudTec spočívá ve dvojité řadě obláčků, které se aktivují postupně během pohybu.

Model Cloudstratus tak zajistí dynamičtější odraz a více tlumení. Díky dvojitému odpružení dochází nejen k výraznému zlepšení běžeckého stylu, ale zejména k jeho zrychlení. Je jedno, kolik vážíte. Nový systém obláčkového tlumení se přizpůsobí hmotnosti běžce i jeho rychlosti. Cloudstratus je určen běžcům, kteří potřebují více tlumení nebo preferují velmi dlouhé běhy.

tenisky
Foto: Official


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí