Dva nové TV Spoty k Suicide Squad se tentokrát zaměřily na postavy Jokera a Harley Quinn


Za necelé dva měsíce se do kin dostane pravděpodobně nejočekávanější film dle komiksové předlohy pro tento rok. Alespoň co se DC universa týče. Jelikož snímek Batman v Superman nepřesvědčil jak se od něho očekávalo, všichni komiksoví fanoušci doufají, že film Suicide Squad od Davida Ayera převezme v tomto směru vedoucí pozici.

Do této doby jsme se dočkali celkem tří oficiálních trailerů a je nutné podotknout, že všechny mají dechberoucí atmosféru, doplněnou o skvělý hudební doprovod. Premiéry se v našich kinech dočkáme 4. srpna, což už máme téměř za dveřmi. Prozatím pak byly zveřejněny dva nové TV Spoty, které jsou zaměřeny na postavy Jokera a Harley Quinn.

Ti budou v tomto filmu představovat nejšílenější charaktery. Čistě vzato, Joker a Harley jsou nejšílenější padouchové v DC universu vůbec, zejména Margot Robbie jakožto Harley Quinn v ukázkách baví. Jaredu Letovi (Joker) prozatím nebyl dán v trailerech velký prostor, což je logické, protože každý netrpělivě očekává jak se Leto role gothamského maniaka ujal.

foto: comingsoon.net






architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě