Dr. Martens představuje podzimní kampaň Tough as You


Dr. Martens

Když se zeptáte lidí, co jim evokuje značka Dr. Martens, často se opakuje, že je synonymem pro drsnost. Dr. Martens vznikly jako průmyslová obuv, prožily desítky let subkulturních změn a jsou tady už šest dekád. Jsou vyrobeny tak, aby vydržely téměř vše. To samé platí o jejich nositelích. Těch, kteří bojují za změnu každý jeden den. Vytváří si svou vlastní cestu.

Po svém

Právě na ně se zaměřuje nová kampaň Dr. Martens Tough as You. Na ty, kteří bojují s nepřízní osudu. Lidi, kteří dělají věci po svém, i když jim bylo řečeno ne. Tough as You oslavuje individuální momenty síly a odhodlání – radikální, každodenní i vše mezi tím.

Příběhy těch, co nosí Dr. Martens, příběhy, kdy se vše sesypalo, ale oni se přesto nevzdali, jsou esencí nové kampaně. Dávají tak ostatním kuráž bojovat s problémy. Ať už jde o postavení se většině nebo o kuráž vyzkoušet něco nového. Kampaň Tough as You ukazuje, že jediná věc odolnější než boty Dr. Martens, je jejich nositel.

Tough as You představuje čtyři tváře kampaně: Nakhane Touré, Sarah Lu, Blaine Harrison a Sistren. Každý z nich musel překonat předsudky a těžkosti, aby se stal průkopníkem ve vlastním oboru. Každý z nich ztělesňuje ducha Dr. Martens.


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí