Obří skluzavka, letec Šonka, koncerty či BMX Show. To je letošní Desperados High Jump


Cliffdivingové závody Desperados High Jump se v lomu v obci Hřiměždice u Příbrami uskuteční v termínu od 5. do 6. srpna 2016. Závodů se každoročně zúčastní česká i světová skokanská elita, ovšem víkend na High Jumpu nenabízí jen podívanou na skoky do vody. Oba dny budou nadupané zajímavým doprovodným programem tak, aby se každý, kdo přijede ani chviličku nenudil. A co tedy organizátoři Desperados High Jumpu připravili? To se dočtete v následujícím přehledu:

√ Flyboard exhibice

Obliba tohoto vodního extrémního sportu roste a tak i na Highjump letos uvidíte exhibici flyboardingu. Borci se pomocí speciálního zařízení napojeného na vodní skútr vznášejí vysoko nad vodní hladinou a předvádí neuvěřitelné triky.

Flyboarding2

√ Letecká show Martina Šonky

Martin Šonka je českým zástupce v prestižních leteckých závodech Red Bull Air Race. V rámci těchto leteckých závodů závodníci překonávají několikanásobné přetížení G a předvádí neuvěřitelné akrobatické kousky nízko nad zemí, nebo přímo nad hlavami diváků.

√ Splashdiving – skoky stylových placáků

Kromě soutěže klasických skoků do vody představí Highjump publiku lačnícímu po čím dál tím šílenějších vizuálních zážitcích nejextrémnější odvětví cliffdivingu zvané SPLASHDIVING. Je to ta nejatraktivnější přehlídka bizarnosti, jakou si dovedete představit, jde totiž o “placáky” do vody.

√ Bmx exhibice

I jezdci na BMX budou mít letos své místo. Na mobilních překážkách budou létat vysoko nad hlavami diváků. Těšte se na několik jezdců, kteří na kolech popírají zákony gravitace. Během dne budou navíc jezdci pořádat workshopy pro návštěvníky High Jumpu. Takže kdo bude mít zájem, může se dokonce i projet.

√ Hudební program – mejdany až do rána

K Highjumpu neodmyslitelně patří také hudební program. Na několika podiích se během celého víkendu představí zajímavé hudební kapely i djové. Pořádně rozjetou party budou mít pod taktovkou kapely: Skyline, Vladimir 518 a Mike Trafik, James Cole, Prague Conspiracy, Ukradený Ovoce, The Atavists nebo Smack. Za djským pultem se vystřídají Nobodylisten, Friky, Robot, Nzym či Orion.

Skyline1

√ Parkour park

Původně francouzská sportovní disciplína, jejímž základem je dostat se z bodu A do bodu B a přitom překonávat překážky, které vychází z koloritu města a jeho ulic. Stejně jako borci na BMX, budou parkouristi pořádat workshopy. Navíc obě exhibice na sebe budou volně navazovat.

√ Obří skluzavka – ve dne, v noci

skluzavka1

Letošní novinkou a velkou bombou bude 50 metrová skluzavka pro návštěvníky akce. Celonafukovací skluzavka povede napříč celou zadní loukou areálu, kde bude ústit do deseti metrového bazénku, a umělé osvětlení zajistí i večerní provoz.

Vzhedem k bezpečnosti a klidu před sobotním závodem, je hudební program ukončen ve 2:30. Prosíme všechny aby dbali zvýšené pozornosti ve večerních hodinách při pohybu kolem lomu. Ve večerních hodinách je přísný zákaz koupání a skákání do lomu.


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga Trip Surf Trip Sea You House Banger.cz Yezede Neverdie.cz LV Print