Další trailer k filmu Doctor Strange je konečně venku. Co všechno nabídnul?


Jak jste se mohli dočíst v našem předchozím článku pojednávajícím o prvnímu traileru k Justice League, tvůrci na Comic-Conu rozhodně neotáleli, avšak vychrlili na nás doslova smršť novinek a nových oznámení. Mezi ně patří i další plnohodnotný trailer k filmu Doctor Strange, který také pochází z dílny Marvel.

Doctor Strange-2

Z tohoto traileru jde cítit žhavá magická akce a to se nám rozhodně líbí. Benedict Cumberbatch si zahraje hlavní roli v pozici Stephena Strange, neboli Doctora Strange. Navíc to vypadá, že tento nově zfilmovaný hrdina bude mít vysokou pozici v nynějším “superhrdinském” vesmíru. Tato postava je původně už dost stará, konkrétně byla vytvořena již v 60. letech, ovšem navzdory stáří tohoto konceptu, je velice zajímavý moderní přístup Marvelu ve vyobrazení tohoto hrdiny. Avšak nic nebude jisté na sto procent, dokud se na film nebudeme moci podívat na vlastní oči. Mimo jiné si vedle Cumberbatche zahrají Chiwetel Ejiofor, Tilda Swinton, Rachel McAdams a Mads Mikkelsen.

Snímek Doctor Strange by měl do amerických kin vstoupit 4. listopadu 2016, my máme ovšem trochu větší štěstí a film budeme moci zhlédnout již 3. listopadu. Nyní rozhodně neváhejte a koukněte se na celý trailer:

foto: www.hk.mensuno.asia


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě