Dočkáme se hned dvou posmrtných alb 2paca?


Už je to přes dvacet let, kdy byl zabit rapper Tupac Shakur, který pro mnoho posluchačů dodnes platí za největší legendu, jaká se v tomto žánru kdy objevila. Jeho hudební dědictví je stále živé. To dokazují i nejnovější informace, které naznačují, že už v nejbližší době bychom se mohli dočkat dokonce dvou nových posmrtných alb od tohoto kultovního umělce.

Těšíte se?

Jak je to po tolika letech možné? Jedná se patrně o výsledek konečného vyrovnání mezi rapperovou pozůstalostí a jeho bývalou nahrávací společností Death Row Records, za kterou stál nechválně proslulý hip hopový magnát Suge Knight, kterého se ani po dvou dekádách nepustily věčné problémy se zákonem.

Jeho společnost totiž už před lety koupila zábavní firma Entertainment One, kterou následně žalovala rapperova matka Afeni, která tvrdila, že rapperově rodině společnost dluží částku přesahující milion dolarů. Krom finančního vyrovnání, ke kterému by mělo v těchto dnech konečně dojít, by se tak měla uvolnit i autorská práva na větší množství umělcovy nevydané tvorby.

Zatím nejsou dostupné žádné další informace o datech vydání nebo podobě projektů, jedno je ale jasné. Rapperovy fanoušky taková prohlášení rozhodně nenechávají chladnými. Jedni tvrdí, že se jedná o svatokrádež, druhý tábor se už nemůže dočkat nového materiálu. Co vy?

architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě