Do kin dorazil film Padesát odstínů černé!


Slovní spojení Padesát odstínů šedi zná snad každý. Příběh plný sexu a násilí se stal, stejně tak jako knižní předloha (E. L. James), hitem. Zejména pak pro mladou, převážně ženskou část společnosti. Nyní do kin přichází snímek Padesát odstínů černé, a ne, nejde o další pokračování, nýbrž o parodii plnou černého humoru. A to doslova.

V originálním znění Fifty Shades of Black, je počin režiséra Michaela Tiddese, profláklého například parodování horrorů Paranormal Activity. Jeho předchozí snímky kritika poměrně strhala, ale tak už to u podobných komedií někdy bývá. V hlavní roli bylo vsazeno na známou kartu a tak se jako “pan Black” představí garance smíchu, hrdina série Scary Movie nebo Někdo to rád blond – Marlon Wayans.

Stane se komedie modlou pro odpůrce původní ságy, nebo půjde o další podprůměrný pokus o vtipné zpracovnání vážného tématu?

fifty-shades-of-black-poster


IG @honzisko_n
architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě