Díky tomuhle zlepšováku vám AirPody už nikdy nevypadnou z uší


Elago

Elago je kalifornská společnost, která se už od roku 2002 zabývá navrhováním chytrých technologických řešení. Na svém kontě má celou řadu cen a zákazníci z celého světa si její produkty nemohou vynachválit. Nejnověji si vzali na paškál populární bezdrátová sluchátka od firmy Apple AirPods.

A co že na nich bylo podle designérů Elaga potřeba vylepšit? Jejich vynález nazvaný EarHook umožňuje každému sluchátku pohodlně zapadnout do termoplastické polyuretanové úchytky.

A vy si můžete být jisti, že už vám nikdy neupadnou. Můžete klidně běžet, jezdit na snowboardu nebo lámat rekordy na jízdním kole. Výrobek je v dispozici hned v pěti barvách a na webu Elaga jej koupíte za necelých 250 korun (plus poštovné). To jde!


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě