Jak vypadá zákulisí Desiignerova života? Sledujte nový mini dokument


Desiigner na hudební scéně v průběhu minulého a letošního roku explodoval jako jaderná hlavice díky svému hitu Panda. To už ale jistě ví každý z vás, a nám tak nezbývá nic jiného, než jen doufat, že bude v dělání podobných záležitostí pokračovat i nadále (pokud tedy nebude mít další problémy se zákonem).

V současné době má rapper venku horkou novinku Gucci Snakes s jeho novým parťákem jménem Tyga, a také čerstvý remix singlu Timmy Turner, kam přispěl svou slokou samotný Kanye West. Celý svět však především čeká na jeho debutovou desku The Life of Desiigner, jež už by se velmi brzy měla objevit na pultech všech obchodů a v našich hudebních přehrávačích. Jak dlouho to ještě potrvá, ví jen samotný Desiigner, který nám ale momentálně nabízí krátký dokument s názvem I Am Def Jam. V něm můžeme trochu nahlédnout do jeho soukromého života odehrávajícího se v Brooklynu, a seznámit se například s jeho matkou.

Rapper v dokumentu vysvětluje, jak moc důležité pro něj je prodávat hudbu a ne drogy. Podotýká také, že všechny šperky a nové oblečení nejsou vůbec důležité, protože mu jde především o to, změnit jeho komunitu k lepšímu a udržet celou rodinu silnou. Dokument sledujte jako vždy níže.

foto: goodfornothingfilms.com


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí