Den matek: muži utrácí za dárky pro své matky více než ženy


Druhá květnová neděle patří každý rok maminkách. Den matek je údajně třetím nejčastěji oslavovaným dnem na světě, hned po Vánocích a Velikonocích. A muži v tento svátek excelují. Z výzkumu totiž vyplývá, že za dárky pro své matky utratí až o 35 % více než ženy.

A po čem ženy touží? Kromě květin a laskomin je to určitě dokonalé líčení. Pokud chcete letos své maminky opravdu potěšit, vyberte jim dárek z exkluzivní kolekce Marionnaud, která byla stvořena právě pro tento den.

Kolekce Den matek obsáhne všechny náležitosti pro oči, pleť i rty. Nepřeberné množství očních stínů bronzerů a tvářenek v odstínech s dotekem slunce, tužky i řasenky na oči, tekuté rtěnky a kolekce štětců pro dokonalý make-up. To vše v elegantním designu s jemnou mozaikou.

Marionnaud set kosmetických štětců na make-up (499 Kč)

Co jste možná nevěděli…

  • Den, kdy se slaví Den matek, je v různých zemích odlišný. Ve Velké Británií je to březen, ve Španělsku, Německu nebo v Česku květen. Thajci přejí svým maminkám v srpnu.
  • V naprosté většině jazyků po celém světě slovo “máma” začíná písmenem “m”.

Marionnaud paletka očních stínů (249 Kč)

Kosmetiku nejen je Dni matek je možné objednat z pohodlí domova na e-shopu www.marionnaud.cz nebo zakoupit v několika otevřených kamenných prodejnách.

Marionnaud paletka pro líčení očí (499 Kč)


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí