DeeThane vyráží na jarní turné, odstartuje už zítra v Plzni


Český streamer a hudebník DeeThane naplánoval na letošní jaro osm klubových zastávek. Během turné nazvaného Tour jak má beat part 1 se zastaví v Plzni, Liberci i Pardubicích.

„Na tour se fakt těším! Nebude to “jen“ o hudbě jako takové. Připravuju speciální večer, který bude pro fanoušky opravdu nezapomenutelný. A věřím tomu, že je to, co se hudební tvorby týče, teprve začátek celé cesty. Bude to stát za to!,“ neskrývá nadšení z budoucích plánů DeeThane. Kdo byl na jeho vyprodaném koncertě v pražském Lucerna Music Baru potvrdí, že jeho show byla vychytaná nejen po zvukové stránce, ale i vizuální. Vyladěné projekce a skvělá světelná výprava parádně dokreslila celou atmosféru. Z koncertu vznikl i live záznam, který vyšel na digitální distribuci. Mezi zastávkami turné je i Třebíč. Jde o rodné město Deethana, kde žil 15 let. „Tohle bude fakt speciální,“ odpovídá na otázku, na kterou ze zastávek tour se těší nejvíc.

Zatím poslední EP DeeThana nazvané Rap jak má beat vydal v 2021. EP má celkem 6 skladeb. “Vrátil jsem se na něm zpátky k rapu, k podle mě naštvanému a extrémně lyrickému rapu, který má svou myšlenku a něco konkrétního sděluje. Místo popěvování, které jsem měl na předchozích deskách, jsem si uvědomil, že mám zase hodně co říct,” vysvětluje k skladbám nového EP DeeThane. Během tour chce fanouškům představit úplně novou skladbu, kterou vydá oficiálně až po posledním koncertu.

Tour jak má beat 2022:
7.5. Plzeň, Anděl Café
13.5. Most, Nový obzor
21. 5. Kolín, Staré lázně
27.5. Liberec, Bunkr
28.5. Třebíč, Roxy
3.6. České Budějovice, MC Fabrika

Text: Ivana Novotná
Foto: Pavla Hartmanová


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí