DeeThane vydal nové album. Žádná z písní nemá fiktivní příběh, říká


DeeThane

DeeThane vydává už své druhé album, které si kompletně produkoval sám. Deska Real One má šanci navázat na předchozí úspěšnou desku ZG.

10 skladeb

DeeThane je známý streamer věnující se gamingu, stále silněji se ale prosazuje jako sólový interpret. To nyní potvrzuje originální, kompletně autorskou deskou nazvanou Real One, která obsahuje celkem deset skladeb.

„Kdybych měl vybrat dva nejzásadnější songy na albu, byla by to skladba Příběhy lásky a Kintsugi. První zmíněný song je o mým kamarádovi. Ten byl neskutečně zamilovaný do slečny, která si kladla stále náročnější požadavky na něj. Drahý dárky, drahý bydlení, skončilo to rozchodem. Vzpamatoval se a našel holku, která mu řekla, že je jedno, kde budou, hlavně když tam budou spolu. Kintsugi v japonské kultuře představuje umění, kdy rozbité předměty získávají vzácnou hodnotu. Například váza, ke které je určitý vztah, pokud spadne a rozbije se, opraví se a její šrámy se vyplní zlatem. Je to vlastně metafora směrem k lidem ve smyslu, že i to, co je rozbitý, může být krásný. Kintsugi je písní, která pohladí i rozbitou duši,” vysvětluje DeeThane.

Od předchozího alba ZG je prý teď v rámci svojí tvorby o dost klidnější: „Když člověk dělá debutovou desku, občas narazí na věci, na které není připravený. U druhého alba ale už ví. Proto jsem si celý proces víc užil, víc jsem si se vším vyhrál a uspořenou energii investoval do natočení dokumentu k písničkám.” Dokument měli možnost vidět DeeThanovy fanoušci exkluzivně už 11. října v holešovické Kabelovně, kde se odehrála poslechovka nového alba s originálním komentářem DeeThana. Akci navštívilo 200 lidí.


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě