Dárek na poslední chvíli? Máme tip! Předprodej lístků na Letní Letnou zahájen


Letní Letná

Festival nového cirkusu Letní Letná už zahájil předprodej na 17. ročník. A mezi prvními oznámenými jmény jsou vynikající britští artisti NoFit State Circus, kteří Prahu nadchli už před lety. Nyní si v rámci předvánoční kampaně můžete koupit vstupenky za výhodnou cenu.

Lexicon

Po pěti letech se k nám opět vrací cenami ověnčený, špičkový novocirkusový soubor z Velké Británie NoFit State Circus. S sebou přiváží svou novou show s názvem Lexicon.

Představí se na 17. ročníku Mezinárodního festivalu nového cirkusu a divadla Letní Letná. Ten se uskuteční od 13. do 31. srpna 2020 již tradičně v Letenských sadech. Už v tuto chvíli si diváci mohou na webových stránkách festivalu zakoupit vstupenku v předprodeji.

Svět divého cirkusu a magie

Lexicon je odvážnou, smyslnou a velmi současnou variací na tradiční cirkusový zážitek. V představení se mísí prvotřídní mezinárodní osazenstvo s filmovými obrazy a jedinečnou živou hudbou. Toto břitké a zároveň poetické a mocné představení zvedne náladu a umožní vám radostně uniknout dnešnímu strastiplnému světu.

“Vytváříme svět plný divokých lidí, kteří nikam nezapadnou. Svět divého cirkusu a magie, hudby a smíchu. Svět, kde se hranice mezi skutečným a neskutečným, možným a nemožným zcela mažou. Svět, kde neexistují hranice mezi diváky a umělci. Svět, kde nic není očím skryto,” popisují představení samotní akrobaté.

Světová špička

NoFit State Circus, založený v roce 1986, patří mezi světové špičky nového cirkusu. V roce 2015 uchvátili návštěvníky svým jedinečným představením Bianco v režii Firenzy Guidi.

Tato světoznámá italská režisérka se o dva roky později vrátila na Letní Letnou, aby vytvořila open-airové zahájení festivalu BESTIARIO, které bylo výsledkem týdenního workshopu s českými umělci. Teď se můžeme těšit na její oslavu minulosti, přítomnosti a budoucnosti cirkusového umění.


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga Trip Surf Trip Sea You House Banger.cz Yezede Neverdie.cz LV Print