Converse x Valentine’s day: vyrobeno s láskou


Svátek zamilovaných je za rohem a Converse přichází s limitovanou kolekcí, kterou budete zbožňovat. Zapomeňte na plyšové medvědy a oslavte Valentýn stylově.

To, že láska může mít mnoho podob, dokazuje Converse ve své limitované valentýnské kolekci “Made with love”. Ikonické modely Converse se staly uměleckým plátnem a ve spolupráci s francouzskou designérkou a ilustrátorkou Manon Louart vznikly nové designy, díky kterým budete šířit lásku při každém vašem kroku. Nezáleží, jestli jste single nebo Valentýn oslavíte se svým partnerem či partnerkou, v novém designu Converse “made with love” se určitě sami cítit nebudete.

Bílé Chuck Taylor All Star mají na celé vnější straně vyšitý nápis “made with 💗” a nechybí ani černá linka vytvarovaná do srdíčka. Stejnou proměnou prošly i černé Converse Run Star Hike. Ikonické Chuck 70 v červené a černé barvě jsou poseté vyšívanými srdíčky různých tvarů a velikostí. Chuck Taylor All Star platform nesou vedle Converse odznaku také malý vyšívaný anglický nápis “Vyrobeno s láskou”, který je společný pro všechny modely. Kolemjdoucí ohromíte i srdcem na podrážce, které se ukáže během vaší chůze.

Kolekce Valentine’s Day bude k dostání u vybraných prodejců.

Více o aktuálních kolekcích Converse – http://www.conversecz.com.

foto: Converse


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí