Converse představují podzimní limitku

Nová limitovaná kolekce Converse x Carhartt WIP One Star je plně připravena na sychravé podzimní dny. Nejen svými barvami, ale i funkčním textilním materiálem Cordura, který zároveň ani trochu neubírá na stylu novinky.

Converse limitky jsou vždy opatřené logy značek spolupráce a nejinak je tomu u podzimní Carhartt kolekce. Na jazyku One Starů je vytvořen speciální brandovaný štítek z odolné plachtoviny, která se používá na nákladní automobily, takže logo se jen tak nevytratí ani při každodenním nošení a nečekaných dobrodružstvích.

One Star tenisky s Carhartt detaily se zahalily do klasické černé, army zelené a svěží bílé barvy. Modely jsou tak velmi snadno kombinovatelné s libovolnými kousky podzimního šatníku. Kolekce Converse x Carhartt je v prodeji exkluzivně v pražském Footshopu.
architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě