Nejlepší z nejhorších: Co skrývá Converse Hotel s jednou hvězdou?


Pop upy jsou poslední dobou čím dál oblíbenější formou krátkého pronájmu. V oblasti jídla nebo módy už pravděpodobně nikoho nepřekvapí, ale aby někde vyrostl pop up hotel, to se jen tak nestává. Nicméně přesně s tímto konceptem vyrukovala značka Converse, která na dva dny zprovoznila pětipatrový Converse One Star Hotel s originálními instalacemi a programem.

Pod jednu střechu se tak ubytovala londýnská móda, hudba, tenisky a skate komunita. Pokoje jsou laděny do stylu devadesátek, protože přesně tato léta pomohla definovat současnou podobu legendárních One Star tenisek, které tu najdete na několika místech v různých podobách. Navíc se v hotelu představují i nejnovější One Star modely a re-upsy těch nejžádanějších verzí.

V hotelu dokonce potkáte i jehoho hosta z masa a kostí. Je jím patnáctiletý streetwear nadšenec a influencer Lee Mandella, z instagramového známý spíše jako @gullyguyleo. Kromě toho zde najdete i pokoje pro hosty, které jsou plné digitálních projekcí, produktových instalací či live vystoupení kurátorů a spolupracovníků Converse. Zastihnout můžete například rappery A$APA Nasta, Yunga Leana a Tizzyho T. či módní značky MadeMe.

Converse One Star Hotel najdete v Londýně ve čtvrti Shoreditch, konkrétně na adrese 155 New N Rd Hoxton a prozkoumat ho můžete 16. a 17. února mezi dvanáctou a osmnáctou hodinou a následně od 20 hodin až do pozdních nočních hodin. Další info i podrobný program najdete na onestarhotel.london.


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě