Converse v nové kolekci Love Fearlessly oslavuje individualitu a jedinečnost


Converse

Letošní jaro se nese v znamení sebelásky. Značka Converse spouští globální kampaň inspirovanou oslavami jedinečnosti každého z nás. Kolekce Chuck Taylor All Star s názvem Love Fearlessly je provázaná s kampaní, která chce inspirovat lidi k sebelásce a sebevyjádření a sdílet tuto myšlenku s ostatními.

Kde tenisky seženete

Love Fearlessly navazuje na loňskou kampaň Love The Progress, která byla představena v únoru 2019 a nabídla ženám prostor definovat své ženství vlastními slovy. Kolekce Love Fearlessly sdílí odvážné myšlenky sebelásky. Každá silueta vznikla spojením grafických printů, psaných myšlenek, významových odkazů a promyšlených detailů.

I když je každý model z této kolekce úplně jiný, myšlenka je stejná – když se naučíme mít rádi samých sebe, můžeme pak milovat všechno kolem sebe. Kolekce Converse Love Fearlessly je dostupná v obchodě Converse ve Westfield Chodov a u vybraných prodejců.


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí