Zimní tenisky? To jsou Converse Chuck Taylor All Star Boot White Ice a One Star Mid White Ice


Ani zimní závěje a teploty pod bodem mrazu nemůžou sneakerheads zastavit. Teď už ne! Converse totiž ušil novou kolekci tenisek, ve kterých pohodlně a ve stylu přečkáte až do jara. A na výběr je navíc hned ze dvou modelů.

Prvním je Converse Chuck Taylor All Star Boot White Ice, což opět dokazuje, že Chucky už dávno nejsou jen plátěnkami do letních dnů. Tyhle naopak dokáží úspěšně čelit mrazu i vánici a díky zateplení a vysokému provedení vám udrží obě nohy až po kotníky v teple. Dámskou variantu pořídíte ve stříbrné barvě s podrážkou evokující led a pánský model v elegantní černé.

Druhým modelem je Converse One Star Mid White Ice, kterým se dokonale sladíte se sněhem. Cool podšívka, vysoká podrážka a voděodolný materiál zajistí, že i z hlubokého sněhu vyváznete suchou nohou. Jako by se nechumelilo!

Kolekci Chuck Taylor All Star Boot White Ice ulovíte ve vybraných prodejnách a v monobrandu Converse. Pro sněhový model One Star Mid White Ice si stačí skočit do Converse monobrandu v Centru Chodov.

 


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí Drip it – Vychutnejte si skvělou kávu kdekoli