Co nás čeká na South Rocks 2018 ve Strakonicích?

Nedávno jsem vám ukázala takový menší hip-hopový festival jménem Meet the Street a tentokrát tu mám pro vás jinou pozvánku, a to konkrétně na South Rocks 2018 ve Strakonicích. 19. až 21. října tam proběhne již po šesté takový urban culture festival, který se narodil z ”pouhého” breakového jamu. Tentokrát se rozrostl na celý víkend a hromadu doprovodného programu, takže určitě nemusíte být tanečník, abyste tuto akci mohli navštívit.

Jamy

Festival vzniká pod taktovkou lokální SMBDLS bboy crew, která z něčeho tak malého, jako je bboy jam, vytváří event, na který zvou znamé lidi. Především tanečníky ze zahraničí, aby obohatili českou taneční komunitu o své znalosti, ale nejen o tu.

Vidět zde můžete dokument King of Skate, který měl nedávno premiéru včetně řádného mejdanu v Praze ve Skate Parku na Štvanici, nebo se samozřejmě můžete zúčastnit Game of Skate. Uvidíte taneční battly i bboy jam, na který dorazí zahrát kapela Champion Sound, DJs hrající na vinyly, tančit se můžete naučit na workshopu New Style Hustle a můžete malovat na graffiti jamu – tady si radši zamluvte místo. Taky si můžete pošmátrat mezi hadříkama a kdejakým zbožím na takzvaném Sell your Shit marketu nebo nebo navštivte Idea market, kde můžete svůj nápad dovézt do konečné fáze či se o něm pobavit se stejně smýšlejícími lidmi.

Vidíme se?

O mejdany taky nebude nouze. Páteční večer mají v režii Dj Cou a Jeffologyho, kteří v Praze pořádají pravidelně Blackalicious party. Sobotní večer ošéfují Champion Sound a pozvaní DJs. Taky se slibuje bar za ceny, kterým zkrátka neuvěříte. To všechno úplně vybízí k víkendu stráveném ve Strakonicích s pouliční kulturou.

Tady máte video z minulého ročníku. Doufáme, že se s vámi uvidíme na tom letošním!

architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí