To chcete! Chytré vychytávky pro váš domov


Ti z nás, kteří byli vychováni na sci-fi filmech, dlouhá léta snili o různých automatických a poloautomatických udělátkách, která budou mít jediný společný úkol – zjednodušit nám život. Nenechme se ale zmást; nacházíme se v roce 2018 a spousta tzv. gadgetů už je mezi námi. Jen po nich musíme trochu pátrat, v supermarketech je většinou nenajdeme. Po čem byste se tedy mohli poohlédnout, pokud je toho na vás už tak trochu moc? A předem varujeme, už při čtení se možná bude cítit jako v seriálu Black Mirror.

  • Chytrá vidlička. Smart příborová vidlička vám pomůže s dietou. Jednoduše ji připojíte ke svému telefonu a vaše stravovací návyky budou nadále sledovány v reálném čase. Vidlička je průběžně analyzuje a snaží se vás přimět k zdravějšímu stravovacímu stylu. Pomohla by vám taková pomocná ruka technologie?
  • Chytrý zvonek. Stává se vám, že propásnete pošťáka nebo důležitý balíček? S touhle vychytávkou můžete jednoduše odposlouchávat své domovní dveře. Nic vám neunikne. A představte si to bezpečí. Čekání na nové sneakers by se ale mohlo stát ještě mučivějším. Dovedete si představit závislost na sledování dveří?
  • Chytrý krmelec pro domácí mazlíčky. Už nikdy nezapomenete včas nakrmit vašeho čtyřnohého miláčka. Tento přístroj za vás bude sledovat jeho stravovací návyky, které si jednoduše zobrazíte do smartphonu. Můžete si navíc přednastavit až dvanáct jídel; s postupným dávkováním, aby se zvířátka nezdravě nepřecpávala.
  • Chytrý kávovar. Znáte ten pocit, kdy ráno skoro nestihnete odejít včas do práce kvůli přípravě čerstvé kávy? S tímto pomocníkem se můžete každý den vzbudit už za vůně svého oblíbeného nápoje. Kávovar připojíte ke smartphonu a zbytek už se obstará vlastně sám. Jak jednoduché, že?
  • Chytrá toaleta. Tato luxusní vychytávka přináší futuristický bidet s teplotně kontrolovaným čištěním. Dovedete si takový komfort představit i u sebe doma? My bychom si nejspíše zvykali hodně rychle.
  • Chytrý zubní kartáček. Zubní kartáček propojíte se smartphonem a on vás při čištění už sám navede tak, abyste se zbavili co největšího množství nečistot. Skvělá investice pro každého. Zubař vás při příští návštěvě určitě pochválí. Už žádné bolestivé vrtání a jiná muka.

architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí