Chinese Downhill 2018 aneb sjezdovku ve Špindlu opět ovládnou šílení bikeři


Zasněžená sjezdovka na Svatém Petru a 200 neohrožených bikerů, kteří se střemhlav spouští dolů – to je bláznivý závod Chinese Downhill české bikové legendy Michala Marošiho, který se poslední únorový víkend odehraje ve Špindlu. Kdo vyhrává? Ten, kdo nebrzí!

Tento (tak trochu netradiční) zimní závod není žádnou novinkou, letos se odehraje už čtvrtý ročník. Event je pár let známý jako svátek pro všechny milovníky adrenalinu a pekelné rychlosti. Princip není nijak složitý, v rámci kvalifikace se ze sjezdovky najednou spustí 200 bikerů na horských kolech a 100 nejlepších pak postoupí do závěrečného boje „na život na na smrt“.

Celé se tak stane v sobotu 24. února hned po ukončení běžného provozu areálu a zážitek to bude nejen pro jezdce samotné, ale i pro diváky, kteří můžou celou tu bláznivinu sledovat ze sjezdovky nebo z restaurace Sv. Petr. Kromě samotného programu závodu se můžete těšit na DJs a krásné Jäger hostesky se zásobou drinků.

Tak nepřestávejte lovit adrenalinové zážitky a dorazte fandit (nebo se rovnou zúčastnit sjezdu) do Špindlu! Vstup i parkování na Hromovce (10 minut chůze od areálu) je zdarma!


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí Drip it – Vychutnejte si skvělou kávu kdekoli