Český tatér vyhrál prestižní newyorské ceny


Igor Mitrenga

Čech Igor Mitrenga sice tetuje teprve pět let, ale teď vyhrál pět cen v prestižní tatérské soutěži světa NY Empire State Tattoo Expo v New Yorku! Gratulujeme!

Umístění

Newyorské soutěže se Igor účastnil už potřetí, ale až letos se zapojil i do bodované soutěže. Dostat se do ní můžete většinou jen na pozvání. Mitrengu pozvala tatérská firma Hustle Butter Deluxe, která ho jako jediného Čecha sponzoruje, uvedl web Forbes.cz.

V soutěži se hodnotí buď zahojená tetování, nebo kérky, které vznikají v průběhu. Český umělec vyhrál dvě první místa za tetování přes celá záda a za svůj originální styl, dvě první místa s polským kolegou, se kterým tetovali dva dny v New Yorku, a ještě získal ještě jedno druhé místo.

Smůla

Igor vystupuje pod přezdívkou Im_tattoo. Pokud byste se od něj chtěli nechat tetovat, zatím máte smůlu.

Umělec, který začínal jako malíř graffiti, má plné termíny dva roky dopředu, i když práce od něj vyjde na spoustu peněz. Například tetování přes celá záda, které vzniká většinou během deseti sezení celý rok, u něj vyjde i na víc než sto tisíc korun.


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí Drip it – Vychutnejte si skvělou kávu kdekoli