Buddy Valastro a Duff Goldman se znovu postaví proti sobě. Tentokrát ve vánoční soutěži


Soutěž, která má rozhodnout jeden z největších sporů v cukrářské historii, je zpět. Buddy Valastro a Duff Goldman, vyhlášení američtí mistři svého řemesla, se tentokrát střetnou ve speciálním klání, které bude věnováno období zimních, především pak svátečních radovánek. Ve hře bude nejen osobní čest a cukrářská prestiž, ale také 25 000 dolarů, které bude moci vítěz na konci soutěže věnovat libovolné charitativní organizaci. Kdo se bude radovat z prvenství? Odpověď na tuto otázku dá čtvrtá série televizní reality show Buddy versus Duff (Buddy vs. Duff Holiday), kterou můžete sledovat každé úterý ve 20 hodin na programu TLC.

Čtyři části, čtyři různá zadání a vždy jen dvacet hodin na vytvoření mistrovských kulinářských děl. Tak bude vypadat speciální, čtvrtý díl velkolepého cukrářského souboje mezi Buddym Valastrem a Duffem Goldmanem.

Na úvod budou oba vyhlášení cukráři společně se členy svých týmů muset zavzpomínat na dětství a oživit si ikonické scény spojené s Charliem Brownem, Snoopym a jeho partou. Úkolem totiž bude připravit dort inspirovaný touto oblíbenou americkou vánoční klasikou. Následovat budou dorty spojené s tématikou Santy Clause a scénami z klasického vánočního baletu s originálním názvem Louskáček. Závěr pak obstarají dortové skvosty, pomocí kterých Buddy a Duff ztvární vlastní kouzelnou zimní krajinu.

Výtvory v každé z jednotlivých částí budou posuzovat čtyři věhlasné cukrářky – Gesine Pradová a Elizabeth Falknerová z Jersey City a Stephanie Boswellová s Valerií Gordonovou z Los Angeles. Ty rovněž určí, kdo na konci zvítězí a stane se králem svátečních dortů!

V rámci předchozích tří výzev byl úspěšnější Buddy Valastro, který sice s Duffem Goldmanem prohrál úvodní souboj, ale následně dokázal svého soupeře dvakrát porazit. Jak to dopadne tentokrát?

Foto: TLC


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí