Britský beatmeister A.Skillz otevře Klubovnu 2. patro


A.Skillz

A.Skillz patří už dlouhá léta mezi špičku nejzručnějších turntablistů, kteří dokáží s vinyly opravdová kouzla. Ve svých setech bravurně míchá funky breaks, hip hop, soul, breakbeat nebo drum’n’bass. To vše ještě s chutí proloží známými popovými či rockovými hity.

Jeho studnice znalostí různých žánrů je opravdu obdivuhodná. Toho si už dávno všimli i na Finger Lickin´ Records, který je líhní hvězd jako Krafty Kuts, Plump Djs, The Freestylers, Dub Pistols nebo Drumattic Twins, a kde A.Skillz patří k hlavním tahounům tohoto labalu.

Dvoudenní otvíračka

A.Skillz vydává i na řadě dalších světoznámých labelů, spolupracuje s předními interprety i z jiných hudebních žánrů a pravidelně remixuje klasické hity do nové taneční podoby, například hity The Beatles Come Together nebo Strawberry Fields. Jeho set si můžete užít 1. listopadu 2019 v rámci znovuotevření Klubovny 2. patro.

A.Skillz vystoupí první večer dvoudenní otvíračky. Domácí support odehrají finalisté soutěže Red Bull Music 3Style Ondrash & Forrest Pine. 


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí