První pohled na hraný film Bleach přichází v podobě nového teaseru


Nedávno jsme vám dávali vědět ohledně připravovaného hraného seriálu Death Note, který chystá společnost Netflix. Aby toho však nebylo málo, máme pro vás další informaci ze světa anime. Před krátkou dobou se na svět dostal vůbec první teaser trailer k hranému filmu Bleach.

Pokud vám tento titul nic neříká a jste ve světě japonského anime absolutními nováčky, máme pro vás krátké vysvětlení. Bleach je původně seriál, který je vytvořen na základě stejnojmenné mangy (komiksu). Jedná se o jeden z největších titulů svého žánru, podobně jako Death Note, Tokyo Ghoul, Shingeki no kyojin a spousta dalších. Nyní, když už je každý v obraze, přejděme k samotnému teaseru.

Jelikož se jedná pouze o první pohled, tak nám toho tvůrci samozřejmě moc neprozradili. Nejpodstatnější věc, kterou v samotné ukázce můžeme postřehnout, je hlavní postava, kterou není nikdo jiný než Kurosaki Ichigo. Zde musíme podotknout, že ztvárnění této postavy bude mít jednoznačně jednu z klíčových rolí v celém filmu. Ichigo má totiž poněkud specifickou osobnost, kterou bude potřeba perfektně zahrát. Navzdory těmto okolnostem naše obavy při pohledu na aktéra o něco ustoupily. Působí přesně tak jak má, chladně a nekompromisně. Přesvědčit se můžete sami v níže přiloženém teaseru a rozhodně zůstaňte naladěni pro více informací, které přijdou postupně s dalšími trailery. Snímek Bleach do českých kin bohužel nedorazí, avšak jeho release v Japonsku je plánovaný na léto 2018.

foto: youtube.com


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě