Birdman se veřejně omluvil Lil Wayneovi


Hip hopový magnát Birdman byl pro Lil Waynea dlouho “otcem”. Byl to on, kdo ho dostal k rapu, a i díky němu se z Weezyho stal jeden z nejlepších rapperů v historii.

Před pár lety se ale jejich vztah pokazil a vše skončilo žalobou, v níž Wayne po Birdmanovi a jeho labelu Cash Money Records žádá neuvěřitelných 51 milionů dolarů. Zdálo se, že bitva to bude nekonečná. Proběhl například střelný útok na rapperův tour bus, ze kterých někteří vinili právě Birdmana. Jen před několika týdny zase Birdman Weezyho obvinil z toho, že si pro sebe spolus jeho manažerem ulili velkou část tantiémů z Drakeovy muziky.

Blýská se ale na lepší časy? Minulý týden proběhl festival Lil Weezyana v domovském New Orleans, kde před všemi lidmi Birdman pronesl veřejnou omluvu:

Je úžasné, že jsem tady doma spolu se svým synem. Budu ho mít rád až do smrti. Nevím, co o tom víte vy, ale vím, co vím já a jak se cítím. Věděl jsem, že tento den přijde, jen jsem nevěděl kdy. Ale tento člověk tady? Nejlepší a nejskutečnější. Nejtalentovanější. Chtěl bych se mu omluvit před celým světem. Dal svůj život do mých rukou a budu upřímný. Young Money Cash Money nadosmrti.


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě