Benovu poslední Jentak session navštívil David Koller


V rámci druhé série JENTAK sessions byly zveřejněné záznamy celkem čtyř skladeb, které nahrál Ben Cristovao ve spolupráci s projektem HILLS 97 Adama Mišíka, Miraiem Navrátilem, producentem fiedlerski a nyní Davidem Kollerem. Všechny dostaly také svojí vizuální podobu, o kterou se postaral režisér a kameraman Tomáš Holzknecht.

Záznamy skladeb aktuální série byly natočené na několika signifikantních místech holešovické Pražské tržnice. S Davidem Kollerem natáčel Ben Cristovao jeho skladbu Nic není nastálo v prostoru neorenesanční burzy.

První série sessions proběhla v prázdných pražských hudebních klubech a halách. Druhá vznikla v areálu Pražské tržnice v Holešovicích. Tento areál původně sloužil jako městská jatka. Do provozu byla uvedena v roce 1895, v té době se pyšnila nejmodernější provozem ve střední Evropě. Neorenesanční jateční burza, kde byl tento díl natočený, je nejreprezentativnější budovou v areálu. Hlavní sál zdobí znaky českých měst, boční vstup hlídá busta Merkura, římského boha obchodu. Budova letos projde rekonstrukcí a bude sloužit jako restaurace s venkovním posezením. Z celého areálu se stane centrum pro kulturu, obchody i gastronomii. Od roku 1995 je celý areál areál kulturní památkou. Žádná bytost zde už o život nepřijde.

foto: Championship Music


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí