Beauty inspirace z Afropunk festivalu, kterou můžete vyzkoušet i vy

Festival Afropunk začal v Brooklynu, Spojených státech amerických, později se ale rozrostl i do jiných zemí, jako například Francie, Spojené království nebo Jižní Afriky. Letos šlo už o čtrnáctý ročník, na kterém v Brooklynu vystoupilo hned několik opravdu skvělých hudebních umělců v čele s Erykah Badu, Adelina nebo Janelle Monáe.

Jak to všechno začalo

Název dostal festival podle dokumentu z roku 2003 Afro-Punk, který ukazuje afroamerickou punkovou kulturu v USA. Festival vzniknul s cílem přinést trochu diverzity do punkového prostředí. Aby organizátoři přilákali více fanoušků, začali se soustředit taky na soul.

Na festivalu v minulosti vystoupili například Lenny Kravitz nebo Lauryn Hill. Festival Afropunk je nyní synonem pro široké spektrum hudebních žánrů, které reflektují dnešní afroamerickou kulturu.

Inspirujte se

Festival byl nabitý nejen skvělou hudbou, ale taky stylem. Odvážný make-up zkombinovaný s face paintem, copánky a barevným oblečením.

Podívejte se, jak vypadali návštěvníci letošního Afropunku. Možná vás to inspiruje při návštěvě dalšího festivalu.
architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě