Další prsa a další svaly rovná se další trailer k filmu Baywatch


Pamatujete si ze svého mládí seriál Pobřežní hlídka (Baywatch), v němž jedny z hlavních rolí obsadili David Hasselhoff a Pamela Anderson? Pokud ano, zbystřete své smysly – připravuje se totiž stejnojmenný film, který se pomalu ale jistě začíná prodírat mezi nás. Důkaz je toho nový trailer, který nabízí snad ještě více krásných ňader, než ten první.

Hned na úvod musíme zklamat fanoušky Pamely, jelikož ta se v tomto snímku neukáže. Za nás můžeme říci, že se jedná o pochopitelný tah. Na jaké obsazení se tedy můžeme těšit? V hlavních rolích uvidíme tváře jako Dwayne “The Rock” Johnson, Zac Efron a dokonce i samotný David. Dívčí seskupení dále tvoří půvabná kráska Alexandra Daddario, nebo neméně přitažlivá Priyanka Chopra. Příchod snímku Baywatch do českých kin je očekáván na 15. června 2017. Pro zkrácení čekání doporučujeme zhlédnout níže přiložený trailer.

foto: hd-body.com, film.moviezone.cz


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě