LeBron James dovedl Cleveland Cavaliers k titulu!


Neuvěřitelné se stalo skutečností, basketbalisté Clevelandu Cavaliers slaví poprvé v historii titul NBA. Navíc Cleveland jako první klub v historii finále NBA dokázal odvrátit tři mečboly soupeře. Hvězdný LeBron James splnil to, co si předsevzal, když se do Clevelandu vracel z úspěšného působení u Miami Heat – vyhrál ve svém rodném státu Ohiu titul.

Obyvatelé Clevelandu čekali na podobný sportovní úspěch dlouhých 52 let. Naposledy se v roce 1964 radovali s americkými fotbalisty z týmu Browns. LeBron James v sedmém rozhodujícím zápase přispěl k výhře triple-doublem za 27 bodů, 11 doskoků a 11 asistencí. James navíc ke třetímu titulu v kariéře připojil trofej Billa Russella určenou pro nejužitečnějšího hráče finálových zápasů.

„Clevelande! Tohle je pro tebe!“ zakřičel James po zápase. „Chápu, co za posledních více než 50 let prožívali lidé u nás v Ohiu. Nemůžu se dočkat, až se vrátíme domů. Tohle vám dovezu, lidi,“ řekl s rukama kolem Trofeje Larryho O’Briena pro vítěze NBA.

Foto: (www.fansided.com)


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


realizace MIDEO realizace MIDEO