Tato barva bude naprostým hitem v roce 2020

Módní trendy spolu s barvami se mění jako na běžícím páse, minimálně každý rok. Ovlivňují to, co zákazníci chtějí, co značky vyrábějí a mnohdy symbolizují i celkovou náladu ve společnosti.

Firmy jako WGSN se zaměřují jen a pouze na vývoj těchto trendů. Jde o kombinaci sociální vědy, toho, kde se společnost nachází, a instinktu. Nic ale není nahodilé. A ano, tyto trendy se začínají řešit i 24 měsíců dopředu. Takže jakou barvu budeme nejvíce nosit v roce 2020?

Půjde o takzvanou Neo Mint. Aneb odstín pastelově zelené, který v sobě podle Jane Monnington Boddy, color directorky WGSN, spojuje “futuristický vývoj spolu s přírodou.”

Jednou z předností této barvy je taky to, že je unisex a sluší jak mužům, tak ženám. Což přichází vhod hlavně v této době, kdy se módní rozdíly mezi pohlavími začínají čím dál více stírat. Je normální, že muži nosí růžovou a ženy si lebedí v boyfriend džínách, vytahaném triku a teniskách.

Mrkněte na rappera Pretty Flacko v mint bundě.

Foto: Instagram @asaprocky
architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě