Autor Venoma Todd McFarlane hodnotí jeho vzhled v připravovaném filmu


Tood McFarlane je v současnosti sedmapadesátiletý komiksový autor, který v roce 1992 založil populární americké vydavatelství Image Comics. Ještě předtím (v roce 1984) se ale jako malíř podílel na marvelovské komiksové řadě The Amazing Spider-Man. Tehdy vdechnul život fenomenálnímu záporákovi jménem Venom.

Videokomentář

Letos se můžeme těšit na film o této postavě. Blockbuster s Tomem Hardym v hlavní roli se objeví v kinech 5. října. Todd McFarlane se tedy nabídl, že se s fanoušky podělí o svůj pohled na podobu filmového Venoma.

Zatímco sleduje filmový trailer, poznamenává všechny rozdíly od jeho původního návrhu. Ve výsledku je s Venomovým designem ale docela spokojen. On sám by ale volil větší mezeru mezi očima a ústy… Podívejte se na video:

LIVE: TODDY TWEEKS HIS PAL Venom!! For those folks who don't know…I'm the CO-CREATOR of this dude!

Zveřejnil(a) Todd McFarlane dne Pátek 3. srpen 2018

 

architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě