Automobilist vás v limitované edici plakátů vezme do kokpitu


Slyšíte ten zvuk motorů? To se vozy z FIA Mistrovství světa Formule 1® chystají do akce, vždyť o nadcházejícím víkendu vyjedou k úvodnímu závodu této sezóny, Velké ceně Bahrajnu 2021. Česká společnost Automobilist jako oficiální dodavatel Formule 1® k této příležitosti připravila limitovanou edici plakátů prezentující závodní okruh z pohledu pilota. Tímto způsobem bude představen každý podnik sezóny a na plakátech se objeví i jména všech dosavadních vítězů Velkých cen na daném okruhu.

„Naše plakáty jsou skutečnými uměleckými díly. Vždy se snažíme přijít s neobvyklou perspektivou a kompozicí vozů a lokací, kterým pak vdechneme život za pomoci 3D modelování a počítačově generovaných snímků. V případě těchto limitovaných edicí jsme se rozhodli jednotlivé závodní okruhy ukázat z pohledu, který se naskytne pouze pilotovi či nadšenému gamerovi,“ říká Pavel Turek, CEO Automobilist.

Každý z plakátů vytvořených kreativci z Automobilist k oslavě jednotlivých podniků FIA mistrovství světa Formule 1® bude k dostání pouze pro prvních 1000 zájemců. Díla budou představena několik dní před závodem na e-shopu Automobilist.

Úvodní podnik sezóny MS se v Bahrajnu uskuteční již potřetí a naváže na ročníky 2006 a 2010. Letošní závod nese název Formula 1 Gulf Air Bahrain Grand Prix a stejně jako při předchozích edicích se pojede za tmy. „Noční klání v poušti, kdy dění na okruhu přibližují pouze světlomety, má fantastickou atmosféru. Náš bahrajnský plakát ukazuje moment, kdy závodníci projíždí kolem ikonické kontrolní věže,“ přibližuje Jan Rambousek, kreativní šéf Automobilist.

foto: Automobilist


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí