Apple Music nabídne hudbu namixovanou vašimi kamarády


Apple Music přichází s novým rozšířením. Vedle výběrů, jako jsou Chill MixFavourites MixNew Music Mix, se nově objevuje také Friends Mix. Ten jednoduše dá dohromady všechny skladby, které si vaši přátelé na streamovací platformě poslechli v nedávné době.

Algoritmus se snaží dosáhnout toho, aby výsledný výběr trochu odrážel váš vlastní hudební vkus. Seznamy skladeb o 25 položkách se vám automaticky budou aktualizovat každé pondělí a budou reflektovat minulý týden.

V tuto chvíli je funkce ve zkušebním testování, takže k ní mají přístup jen vyvolení uživatelé. Oficiálně se objeví v září, kdy se k ní dostanou i čeští předplatitelé služby.


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí