Apple konečně spustí prodej sluchátek BeatsX


Jak jistě víte, neutišitelným předmětem debaty ohledně nových smartphonů, je absence 3,5 mm jacku na sluchátka, aux a podobně. Někdo má radost z toho, že už nic nebude muset rozmotávat. Někdo se však bojí, že je budete moci jednoduše ztratit. Pojďme si tedy společně vytvořit názor na jedny z bezdrátových sluchátek od společnosti Apple.

Většina z nás si při zmínění této akciové společnosti okamžitě vzpomene na AirPods, avšak nemůžeme zapomínat na další produkt tohoto technologického giganta – BeatsX. Co je na nich asi nejzajímavější, je výdrž baterie, která se může chlubit úctyhodnými osmi hodinami. Mimo jiné, sluchátka disponují funkcí rychlého nabíjení, díky kterému by jste za pět minut dobíjení měli získat dvě hodiny dalšího poslechu. Vzhledem k tomu, že v nich je zabudovaný stejný W1 čip jako nalezneme v AirPods, můžeme se těšit na rychlé spárování se zařízeními iOS a Mac.

Pokud však jablíčku příliš neholdujete, nezoufejte – BeatsX jsou plně kompatibilní i se všemi ostatními zařízeními. Apple oznámil i oficiální datum releasu, které směřuje k 10. únoru. Předobjednat si je můžete zde, ‘pouhých’ 149,95 $ (3 750 Kč).

foto: apple.com, phonearena.com


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě