Akční fantasy Bright s Willem Smithem zaútočí na Netflix


Hollywoodská hvězda Will Smith patří k nejvytíženějším hercům současnosti, jenž jde od jednoho filmového projektu ke druhému a na svém kontě má ročně hned několik snímků. Bohužel, jak se zdá, Will Smith zkrátka nestihne všechno, a tak některé nadějné kousky skončí ještě dříve, než padne první klapka. Takovým příkladem je i dlouho očekávaný návrat legendárních Bad Boys, o nichž se spekuluje řadu let. Producent předchozích dvou dílů Jerry Bruckheimer nicméně stále věří, že se nakonec třetích Bad Boys dočkáme. Jen nevíme kdy.

Harmonogram Willa Smithe je pochopitelně nabitý i v těchto měsících a momentálně se na nás chystá akční fantasy Bright z produkce Netflixu. Pokud už jste viděli výše přiloženou ukázku, musí vám být jasné, kde si režisér David Ayer bral notnou dávku inspirace. Ano, jsou to opět Bad Boys! Chcete-li si tedy zkrátit nepříjemné čekání na detektivní dvojku Mike Lowrey (Will Smith) a Marcus Burnett (Martin Lawrence), upřete svou pozornost na velmi podobný počin Bright, v němž se navíc objeví notná dávka fantasy prvků.

Bright

Scénář napsal Max Landis a režie se ujal zmiňovaný David Ayer, jenž se s Willem Smithem setkal u komiksové akce Suicide Squad z minulého roku. Will Smith se představí jako policista LAPD Daryl Ward a jeho kolegou bude Ork Nick Jakoby, jehož ztvárnil Joel Edgerton. Téhle nevšední dvojici se stane osudnou jedna noční patrola, neboť najde záhadný a mocný artefakt. Těšit se můžete na zběsilou akci, parádní hlášky Smithe i výborný soundtrack, ve kterém zazní Machine Gun Kelly, Migos, Bebe Rexha a další. Bright vyjde 22. prosince exkluzivně na Netflixu.


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí