AK a Marpo vědí už od 1. dne, že loajalita je nejdůležitější. Sleduj nový trailer


Pokud jste dávali dobrý pozor u našeho nedávného rozhovoru se Sergeiem Barracudou, Pastorem a DJem Bussym, určitě vám neunikla informace o chystaném videoklipu, do kterého si jako speciálního hosta pozvali Marpa.

akkkkkkRozhovor s AK sleduj ZDE

Volba tentokrát padla na remix tracku Den č. 1, jehož hlavním tématem je loajalita v týmu a mezi blízkými, která by měla být základem v každém případě a za každých okolností. S tímto názorem rozhodně souhlasíme a těšíme se o to víc, když si vizuální zpracování vzal pod křídla opět ostřílený Kunes. Nechte se navnadit právě vypuštěným trailerem:

Další skvělou zprávou je, že už za 9 dní proběhne v Ostravě speciální mejdan, na kterém AK pokřtí dlouho očekávaný vinyl Bída&Bolest, a kdo ví, třeba se na něm odehraje i premiéra klipu Den č. 1? Určitě nesmíme zapomenout dodat ani to, že tenhle videoklip bude posledním ze zmíněného alba a další už budou k novým projektům, jež Pastor a Sergei B chystají na podzim 2016. Stay tuned!






Stay True
architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě