adidas uvádí kolekci pro všechny, kterým se otevřená mysl stala životním stylem


Pro svou kolekci podzim/zima 2021 značka adidas Originals přichází s novou variantou ikonické řady Forum – tentokrát inspirovanou kulturními trendsettery, kteří mají schopnost měnit budoucí styl. Nejnovější kolekce Forum, která podporuje mladou generaci v otevřeném přístupu k životu, oslavuje ryzí radost z amatérského sportu a odvahu nebát se experimentovat s novými nápady.

Od časů, kdy se adidas Forum poprvé objevily na hřišti, jsou tyto nadčasové tenisky módní ikonou a nedílnou součástí procesu formování kultury. Tato řada, která má své kořeny v basketbalu, v současnosti představuje formu sebevyjádření a je volbou umělců, hudebníků, návrhářů, představitelů místních komunit a dalších. Tvářemi kampaně řady Forum inspirované právě otevřeností a experimentováním jsou britští umělci Slowthai a Beabadoobee. V českých vodách jsou to např. Annet Charitonová, Petra Mácová, Moneyjak, Gábi Heclová nebo Kovy.

Kolekce Forum je inspirována módou osmdesátých let. Ikonické tenisky pro ty, jejichž kreativita a sebevyjádření neznají hranic, přináší všechny klasické prvky tohoto modelu řady v low a mid provedení, odnímatelný pásek na suchý zip, svršek s luxusní bílou kůží a tmavě modrými akcenty a detaily… a samozřejmě gumovou podrážku připravenou na sportovní výzvy.

Nové modely ikonické řady adidas Originals Forum jsou dostupné celosvětově od 16. července na adidas.com/forum a ve vybraných prodejnách adidas.

foto: adidas


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí