80 tanečníků a herců vytvořilo živý organizmus na festivalu Grape


adidas

Festival Grape letos ovládl neobvyklý a poutavý červený projekt Slováka Lousyho Aubera. Tento mladý umělec a fotograf se v minulosti proslavil vytvořením největšího bratislavského streetartového díla na Hotelu Kyjev nebo tvorbou audiovizuálního díla Breathe In Breathe Out na festivalu Biela Noc 2018. Taky spolupracoval na debutu Nik Tenda. Tomu vytvořil působivý cover desky 7.

Výjimečné a kreativní spojení

Teď Lousy Auber popojel zase dál a vytvořil zajímavý koncept performance, dílo speciálně pro letošní ročník festivalu Grape. Osmdesát mladých tanečníků a herců vytvořilo živý organizmus festivalu a doplnilo tak hudební program o zajímavou choreografii a stage design.

View this post on Instagram

🔴🔴🔴

A post shared by LOUSY (@lousyauber) on

Firma adidas se rozhodla projekt podpořit a v rámci zachování jednotného konceptu vystoupení tanečníkům jako partner projektu věnovala nové tenisky adidas OZWEEGO. Novinka adidas Originals je určená pro všechny tvůrce, pro ty, kteří milují kreativní věci, i pro ty, kteří jsou neustále v pohybu, protože jednou chtějí dosáhnout svého cíle. Firma adidas se dlouhodobě snaží prostřednictvím kampaní podporovat kreativní myšlení lidí a vyvolává zvědavost, a právě proto vzniklo toto výjimečné a kreativní spojení s projektem Lousyho Aubera.

View this post on Instagram

🔴🔴🔴

A post shared by LOUSY (@lousyauber) on

View this post on Instagram

🔴🔴🔴

A post shared by LOUSY (@lousyauber) on

Upoutáte pozornost a zazáříte na každé ulici, v ateliéru nebo na festivalu

Jaké jsou tedy nové tenisky OZWEEGO? Přizpůsobené novému životnímu stylu, podmínkám a výzvám. Boty jsou inspirované ikonickou běžeckou siluetou OZWEEGO 3 z roku 1998, kterou přijala a vyzdvihla hlavně pouliční kultura. Nový design je však tak daleko od původní podoby, až vytváří jedinečný originál. Nové tenisky OZWEEGO teď přichází v několika barevných provedeních, díky kterým upoutáte pozornost a zazáříte na každé ulici, v ateliéru nebo na festivalu.

Současná verze tenisek OZWEEGO je radikální reinterpretací svého předchůdce z devadesátých let. Jedinečné šněrování, mezipodešev a průhledné zpevňující nylonové lanko dodávají modelu futuristický design. Pružná pěna Adiprene+ v přední části zajišťuje jemný došlap a absorbuje nárazy, díky čemuž se budete v teniskách cítit velmi komfortně. Tenisky OZWEEGO koupíte ZDE.

V České republice budou tenisky OZWEEGO uvedené na celodenní akci, která se koná 24. srpna na lodi Cargo Gallery v Praze. Nenechte si ujít skvělou party, na které zahraje DJ NobodyListen!

Galerii z letošního Grape festivalu si můžete prohlédnout tady:

Foto: Lousy Auber


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga Trip Surf Trip Sea You House Banger.cz Yezede Neverdie.cz LV Print