Abde pokračuje v sólové kariéře a vydává dospělý singl Daleko


Abde

Doby, kdy byl rapper Abde automaticky spojovaný se zpěvačkou Sharlotou, jsou minulostí. Abde pracuje na sólové kariéře, vydává postupně singly se statisícovými views na YouTube a postupně sbírá inspiraci na další tvorbu.

Míří do éteru

Zásadní proměna a impuls přišly v momentě, kdy potkal producenta s nikem N/A, se kterým v letošním roce vytvořil uměleckou dvojici a nový singl Daleko je jejich prvním společným projektem. Abde dospěl. Doby párty songů, které měly desítky milionů views a bouraly kluby, jsou už pryč. Chytře se nyní obrací k současným tématům, vyhýbá se všem klišé a ve videu, které natočil Marek Tomíček, budete marně hledat rapové obvyklosti jako drahá auta, polonahé slečny v plavkách a bezproblémový party život.

Nahrávku finalizovali ve studiu Rooftop Ondry Žatkuliaka, kam se Abde vrací pravidelně. Abde opět otevírá novou kapitolu svojí tvorby s cílem přinést posluchačům sdělení a nejen prchavý zážitek. Dle náslechu dalších songů, které dorazí ještě během léta, nebude velké překvapení, když mimo online svět, kde boduje zcela suverénně, zaslechneme něco z jeho tvorby i v éteru tuzemských rádií.

architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě