9 hudebních novinek z USA, které přinesla první půlka prázdnin


První prázdninový měsíc je za námi. Rekordní horka ale stále pokračují a v posledních týdnech vyšlo i slušné množství žhavé muziky. Které projekty ze Spojených států na nás udělaly největší dojem? Máte už vlastního favorita? Nebo vám nějaký počin naopak uniknul?

Young Buck – 10 Plugs

Mixtapeová série 10 od bývalého (nebo dokonce stále současného?) člena stáje G-Unit patří k tomu nejlepšímu, co v oblasti gangsta rapu v posledních letech vychází. Nejnovější přírůstek 10 Plugs přináší deset (nečekaně) zbrusu nových pecek, na kterých si vychutnáte Young Buckovu striktní flow a nekompromisní texty. Mezi hosty najdeme třeba jméno Boosie Badazz.

B.o.B – NAGA

Bobby Ray je jedním z nejzajímavějších umělců na americké rapové scéně. Jeho kariéra odstartovala před lety mnoha mainstreamovými úspěchy, dnes je ale spíše v podzemí a věnuje se oduševnělému rapu s nádechem konspiračních teorií. Jeho nejnovější projekt je plný líbivých melodií a za zmínku stojí i hosté jako Waka Flocka Flame nebo London Jae.

Future – BEASTMODE 2

Future se vrací na scénu v plné síle. Tentokrát opět spojil síly s producentem Zaytovenem. Společně přináší pokračování úspěšného projektu BEASTMODE. Jednoduchá lyrika, chytlavé melodie a jediný host jménem Young Scooter. Milovníci moderního zvuku tohle nemůžou minout.

Meek Mill – Legends Of The Summer EP

Nejnovější EP od Meeka Milla se hned po vydání setkalo s velkým úspěchem. Na čtyřech nových skladbách hostují MiguelPnb RockSwizz BeatzJeremih. Meek Mill patří k těm nejkonzistentnějším umělcům současnosti, právě on je jedním z těch, kdo pomáhá udržovat při životě tradiční hodnoty rapu.

Jaden Smith – SYRE: The Electric Album

Jadenův debutový projekt SYRE sklidil velmi pozitivní ohlasy ze strany fanoušků i kritiků. Nově se syn legendárního herce Willa Smithe rozhodnul toto album trochu oživit a představil elektronickou verzi s řadou remixů původních skladeb a i nějakým tím novým materiálem. Jaden Smith rozhodně patří k těm nejzajímavějším umělcům mladé vlny, určitě se vyplatí ho sledovat.

Black Atlass – Pain & Pleasure

Black Atlass sice v našich končinách ještě není příliš známý, jeho alternativní rnb je ale čistým skvostem. Jeho nejnovější album obsahuje osm zbrusu nových skladeb, které si vás na první poslech získají svou melodičností, prací s hlasem a chytlavou lyrikou. Black Atlass skvěle reprezentuje současný zvuk městského rnb a nepochybně na něj ještě čeká velká kariéra.

Lil Debbie – In My Own Lane

O Lil Debbie nebylo nějakou tu chvíli příliš slyšet. Tato zástupkyně amerického female rapu má ale očividně stále co nabídnout. Její nejnovější deska se už tradičně nese v jejím klasickém stylu plném strikce, a zároveň i svěžího ženského pohledu na věc. Moderní produkce a minimum hostů celý dojem perfektně dotváří.

Wiz Khalifa – Rolling Papers 2

Pokračování průlomového alba od tohoto velikána současného rapu se právoplatně řadilo k nejočekávanějším projektům léta. Ohlasy jsou zatím poměrně rozporuplné, nicméně deska obsahuje celou řadu potenciálních hitů s hosty jako Swae Lee nebo Gucci Mane. Jak deska zaujala vás?

Denzel Curry – TA13OO: Act 1

Popularita Denzela Curryho je stále na vzestupu. Nedávno mu vyšel suverénně největší hit jeho kariéry a aktuální projekt rozhodně patří k tomu nejlepšímu, co nám kdy připravil. Jeho styl je sice naprosto aktuální, stejně tak si ale bere velkou inspiraci z tradičního zvuku. A to nás baví.


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě