James Jebbia se vzdal poloviny značky Supreme, její budoucnost je ve hvězdách

Ano, čtete správně. Supreme bude odkupován. Tuto informaci už potvrdil i jeho zakladatel James Jebbia, který se rozhodl část značky svěřit do rukou investiční společnosti Carlyle Group. Minulý rok přitom kolovaly zvěsti o koupi společností LVMH, otcovskou firmou Louis Vuitton, ale na rozdíl od těch letošních byly rychle popřeny.

Podle médií bude nyní Carlyle vlastnit 50 % značky a za svůj podíl dá celých 500 miliónů dolarů. To znamená, že byl tento brand naceněn na hodnotu 1 miliardy dolarů, což je pro drtivou většinu smrtelníků nepředstavitelná suma peněz.

James Jebbia

Zároveň se jedná o první případ, kdy velká firma investuje do streetwearové značky. Není proto divu, že všichni přemýšlí nad tím, zda je to pro Supreme správný krok. Ten si totiž vždy stál za limitovanými kousky a měl vlastní filozofii, což může Carlyle ohrozit, jelikož nikdo zatím neví, jaké má se značkou plány. James Jebbia se k tomu vyjádřil takto: „Práce s Carlyle nám dovoluje koncentrovat se na dělání toho, co děláme nejlépe, a současně mít naší značku stále pod kontrolou.“ My jsme zvědaví, co to pro Supreme v budoucnu znamená. Co si myslíte vy?

Supreme

foto: vogue.com, hypebeast.com

Raise the flag//Life is Porno//Ultravagant
architektura bike cestování design fashion filmy fitness fotografie hudba komiksy lifestyle MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie výstavy zdravě