Zahoď stud a probuď vášeň s novou kolekcí Puma

Po úspěchu jarní kolekce Swan Pack představuje společnost PUMA spolu s Kylie Jenner a tanečnicemi New York City Ballet novou kolekci Velvet Rope. Ta přichází s myšlenkou pomyslného lana, které dělí čekající frontu od prostředí prestižních klubů a barů. Každý se může rozhodnout, zda počká, nebo vystoupí z řady a užije si moment výjimečnosti s elegancí.

Postoj kolekce Velvet Rope a myšlenku „DO YOU“ perfektně ztvárňuje Kylie Jenner a tanečnice z New York City Ballet Olivia Boisson, Mimi Staker, Emilie Gerrity, Meagan Mann a Unity Phelan. Tato kolekce obsahuje inspirativní kousky pro ženy s odvahou, které porušují pravidla a následují své instinkty, aby našly své nejlepší já.

Dámská kolekce Velvet Rope dodává sebedůvěru v jakémkoliv prostředí prolínáním tréninkových a sportstyle produktů s technickými prvky. Prvek lana se objevuje na botách v podobě tkaniček i na apparelu v podobě zlaté linky. V paletě barev se mísí podzimní odstíny s kovovým nádechem: olivová a měděná, námořnická a stříbrná nebo černá v kombinaci se zlatou a růžovo zlatou. Použité materiály, od pevné Lycry až po měkký samet, dolaďují celkovou image luxusu, exkluzivity, úrovně a stylu.

V kolekci dominuje oblíbená bota Fierce Trainer na tanec či trénink se zpevněnou patou a flexibilní podrážkou pro dynamický pohyb do všech stran. Černé tréninkové legíny Everyday Train Graphic Tight se zlatým prvkem ze stahujícího materiálu a vyšším zpevněným pasem zdůrazňují ženské křivky.

Sexy body Explosive Leotard s pružným pasem a pohodlným střihem horní části ze strečového materiálu je perfektním spojením módy a výkonu. Černá sportovní podprsenka PWRSHAPE Forever Bra se zlatým logem pro středně intenzivní cvičení dodává tréninku styl a perfektně doplňuje kolekci Velvet Rope. Prvky z tréninkové kolekce se prolínají do lifestyle kolekce, v rámci níž bota Suede získala nové barevné provedení černé a olivové společně se zlatými detaily.

architektura auta bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba komiksy lifestyle MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy zdravě