Yeezy pro celou rodinu jsou tady!

Titulek bohužel neznamená, že se z Kanyeho stal mecenáš, co hodlá darovat Yeezy celý tvojí rodině včetně strýčka z osmýho kolene. Jde o to, že poprvé vyjdou dospělý Yeezy spolu s verzí pro děti, tedy Yeezy Infant, který zatím vyšly pouze jednou. Poklud ti tvůj potomek dosud záviděl bublinu v Airmaxech, tak tentokrát jde veškerá závist stranou, protože i ti nejmenší najdou ve svých Yeezech tučnou vrstvu Boostu.

Je to sice všechno hezký, ale zřejmě se ptáš, jak se k nim dostat, když už ses dozvěděl, že Kanye teda tvou rodinu obdarovávat nehodlá. Jak je již zvykem, i tentokrát je najdeš ve Footshopu a i tentokrát je můžeš získat buď online, nebo offline cestou. Aby ses mohl zapojit do online rafflu, musíš procházet e-shop Footshopu tak dlouho, dokud se ti nezjeví magickej kód, kterej bude třeba později výherní.

Tohle je hned dvojnásobná loterie, jednak musíš mít štěstí na správnej kód, ale hlavně musíš mít pevnou vůli a neutratit všechny úspory do doby, než se ti kód zjeví. Pokud nevěříš svýmu internetovýmu připojení, nabíhej v sobotu na offline raffle do jedné z prodejen (Praha nebo Bratislava), ale dej si pozor, aby sis doma nezapomněl platební kartu se svým jménem, protože na účet podniku je prý zatím nedávaj. Všechno info, který ke svojí lovecký výpravě potřebuješ, najdeš na Yeezy microsite, tak si to poctivě nastuduj, aby tahle sobota stála za to!

foto: 1000sneakers.com

architektura bike cestování design fashion filmy fitness fotografie hudba komiksy lifestyle MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie výstavy zdravě