Mirrors #3: V salonu Joshua se opět malovalo po zrcadlech

Místo, kde si můžete nechat udělat prvotřídní sestřih a kde lidé jen tak nepřestávají lovit nové zážitky. V pražském salonu Joshua pokračuje projekt Mirrors, v rámci něhož vybraní umělci malují po zrcadlech kadeřnickými barvami.

Dalším umělcem, který se rozhodl postavit před zrcadla s pomyslnou paletou a zapojit svojí fantazii a kadeřnické barvy L’OREAL, je ilustrátorka Eliška Podzimková. Eliška se tak stala již třetí umělkyní, která zde kreativně ztvárnila své představy. Před ní si malování na zrcadla v salonu Joshua vyzkoušela malířka Léna Brauner a zpěvačka Aneta Galis.

Eliška s kadeřnickými barvami pracovala poprvé a při aplikování na zrcadlo se zaujetím sledovala jejich nevyzpytatelnost a chemické reakce. Nakonec se barvy rozhodla využít především jako jakési lepidlo – pojidlo její fantazie a toho, co v salonu našla. Pro Eliščinu práci je typické, že dokresluje svět zachycený na fotografii, čímž reaguje na věci a situace, které vtipně dotváří a komentuje. Jak se ale popasovala s nezachytitelným odrazem v zrcadle? Na to se podívejte níže.

O tom, že se v salonu Joshua stále něco děje, svědčí i další akce v POP UP galerii salonu, který se v období od 29. 11. do 23. 12. promění v showroom originálního oblečení Very Mary z ostrova Bali.

Sledujte Instagram @salonjoshuahair nebo navštivte web www.joshua.cz, kde se dozvíte, co se aktuálně děje.

foto: facebook.com

architektura bike cestování design fashion filmy fitness fotografie hudba komiksy lifestyle MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie výstavy zdravě